• sales [at] hostinja [dot] com

هاست لینوکس ویژه وردپرس

سرعت و کارایی وردپرس را تجربه کنید

بهینه ترین هاست موجود برای وردپرس

بهینه سازی وب سایت خودتان را به دست هاستینجا بسپارید و از بهینه بودن وب سایت و سرعت بارگذاری سریع آن لذت ببرید. امکانات و ماژول های فعال برروی بستر هاست وردپرس این امکان را به شما می دهد که بدون تغییر در سیستم مدیریت محتوا بالاترین امتیاز ممکن را برای وب سایت خودتان بدست آورید که نتیجه آن سرعت بارگذاری چند برابری و همچنین نتیجه بهتر برای جستجو می باشد.

امکانات نصب شده برروی سرورهای ما این امکان را فراهم می کند که سریع ترین حالت کارکرد وردپرس را در اختیار داشته باشید. امکانات و ماژول های نصب شده برروی سرویس هاست وردپرس برای اولین بار در ایران ارائه شده است. این بستر میزبانی ابری منحصر بفرد می باشد که نهایت کارآمدی و سرعت بارگذاری مدیریت محتوا وردپرس شما را به همراه دارد.

ویژگی ها :

 • تجربه شگفت انگیز در فروشگاه های WooCommerce
 • سریع ترین سرویس هاستینگ مناسب WordPress
 • بالاترین امتیاز PageSpeed, YSlow در GTmetrix و در نتیجه سئو بهتر

بهینه شده با تکنولوژی های :

 • NGINX :

  Nginx یک وب سرور قدرتمند است که روی بهره وری بالا، همزمانی بالا و همچنین استفاده کمتر از حافظه تمرکز دارد. قابلیت های بیشتر NGINX مانند توازن در بارگذاری، cache، کنترل دسترسی و پهنای باند و قابلیت یکپارچه سازی موثر با برنامه های کاربردی فراوان است.

 • PHP-FPM :

  FastCGI یک رابط بسیار گسترده، قوی و با سرعت بالا که برای ارتباط بین وب سرور و زبان ها بر نامه نویسی مانند PHP استفاده می شود محبوب ترین وب سرورهای از جمله Apache و Nginxو … از FastCGI پشتیبانی می کنند FastCGI نیز از زبان های اسکریپتی زیادی از جمله PHP را پشتیبانی می کند. FastCGI برای بهبود CGI طراحی شد. مهم ترین عیب CGI کارایی بسیار پایین آن بخاطر اینکه هر بار نیاز به راه اندازی مجدد وب سرور و همچنین CGI از لحاظ امنیتی بسیار ضعیف بود که امروزه به به‌ندرتاستفاده می شود

 • Naxsi :

  Naxsi یک سیستم دروازه آتش متن باز با کارایی بالا و با قوانین نگهداری بسیار کم است عملکرد آن جلوگیری حملات به سمت وب سرور است. هدف این نرم افزار تحت وب کمک به امنیت صفحات وب از حملات SQL مخرب و CSS و CSRF و XSS و … است

 • MariaDB :

  MariaDB یک بانک اطلاعاتی متن باز از نوع بانک اطلاعاتی رابطه ای میباشد که برای دسترسی به داده های از زبان SQL استفاده می کند. MariaDB یکی از محبوب ترین بانک های اطلاعاتی سرور است که توسط تیم اصلی MySQL تولید شده است MariaDB به صورت رایگان و متن باز بوده است و درواقع انشعابی از MySQL است. کارایی بالای MariaDB باعث شده است جایگزینی مناسب برای MySQL شود چون بسیار سریع تر، گسترده و قوی است.

 • MemCache :

  درواقع Cache یک سیستم ذخیره اطلاعاتی موقت است که اسنادی که محیط اینترنت از جمله صفحات وب و عکس ها وب مبادله می شوند، را ذخیره می کند. سیستم Cache یک کپی از اسناد را که برای کاربر ارسال میشود را ذخیره خواهد کرد. این کار باعث خواهد شد پهنای باند شبکه همچنین بار گذاری اطلاعات از سرور ها و تاخیر درخواست ها کاهش پیدا کند.

 • PageSpeed :

  PageSpeed یک ابزار برای اندازه گیری کارایی یک صفحه وب روی تلفن همراه و کامپیوتر رو میزی است. Pagespeed همچنین به صورت یک ماژول بر روی وب سرور قرار می گیرد و وقتی درخواستی از سمت کاربر به سرور ارائه می شود بعد از اینکه وب سرور اطلاعات را می خواهد به سمت کاربر برگرداند PageSpeed این اطلاعات را دریافت می کندو با انجام عملیاتی خروجی به ما می دهد که بالاترین کارایی را دارد.

 • SSD Storage :

  استفاده از حافظه های مبتنی بر فلش در SSD ها باعث می شود تا زمان تاخیر به حداقل برسد و همچنین گرمای تولید شده کاهش یابد که تمامی این مسائل باعث کاهش مصرف انرژی و همچنین سبکتر شدن این حافظه ها نسبت به هارد دیسک ها می شود.

پلن های هاستینگ لینوکس ویژه وردپرس

پلن ۱ پلن ۲ پلن ۳ پلن ۴ پلن ۵ پلن ۶ پلن ۷
فضا 500MB 1GB 2GB 3GB 4GB 5GB 10GB
پهنای باند 5GB 10GB 30GB 40GB 50GB 60GB 100GB
دامنه addon 1 2 3 4 6
تعداد ایمیل نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تعداد پارک دامین نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
FTP تعداد نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
کنترل پنل cPanel cPanel cPanel cPanel cPanel cPanel cPanel
انتقال رایگان
پشتیبانی ۲۴ ساعته
Memory Limit 384MB 512MB 1GB 1.5GB 2GB 3GB 4GB
قیمت ماهیانه - - - - ۲۱۰،۰۰۰ ریال ۲۸۰،۰۰۰ ریال ۳۳۰،۰۰۰ ریال
قیمت ۶ ماهه - - ۷۷۰،۰۰۰ ریال ۹۹۰،۰۰۰ ریال ۱،۱۶۰،۰۰۰ ریال ۱،۵۴۰،۰۰۰ ریال ۱،۸۲۰،۰۰۰ ریال
قیمت سالیانه ۸۰۰،۰۰۰ ریال ۱،۱۰۰،۰۰۰ ریال ۱،۴۰۰،۰۰۰ ریال ۱،۸۰۰،۰۰۰ ریال ۲،۱۰۰،۰۰۰ ریال ۲،۸۰۰،۰۰۰ ریال ۳،۳۰۰،۰۰۰ ریال
سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

برای محصول حرفه‌ای خود از خدمات حرفه‌ای استفاده کنید.

تضمین پایداری بالا

ورژن دلخواه PHP

بر پایه کرنل ایمن CloudLinux

محافظت در برابر هرزنامه‌ها

دسترسی FTP

پهنای باند باکیفیت

with ♥ by