• sales [at] hostinja [dot] com

هاست لینوکس ویژه دروپال

ارائه شده توسط دوست‌داران دروپال برای دروپال‌بازها

هاست دروپالت را هوشمندانه انتخاب کن!

سرویس بهینه شده هاستینجا برای راه اندازی سایت های دروپالی ، میتواند به کیفیت بالاتر سایت شما کمک و بیشترین بازدهی ممکنه را به شما ارائه نماید. در صورتی که سایت شما دروپالی است، بدون شک هاستینجا بهترین میزبان برای سایت شما خواهد بود. احتمالا هیچ شرکت هاستینگی به اندازه ما ، شما را درک نمی کند !

ویژگی ها :

 • دسترسی به سرورها از طریق SSH
 • امکان استفاده از دستورات Git
 • امکان استفاده از دستورات Drush
 • سازگاری کامل با تمامی ویرایش های دروپال
 • پشتیبان گیری یا Backup روزانه و هفتگی
 • استفاده از آخرین نسخه کنترل پنل CPanel
 • به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

بهینه شده با تکنولوژی های :

 • NGINX :

  Nginx یک وب سرور قدرتمند است که روی بهره وری بالا، همزمانی بالا و همچنین استفاده کمتر از حافظه تمرکز دارد. قابلیت های بیشتر NGINX مانند توازن در بارگذاری، cache، کنترل دسترسی و پهنای باند و قابلیت یکپارچه سازی موثر با برنامه های کاربردی فراوان است.

 • PHP-FPM :

  FastCGI یک رابط بسیار گسترده، قوی و با سرعت بالا که برای ارتباط بین وب سرور و زبان ها بر نامه نویسی مانند PHP استفاده می شود محبوب ترین وب سرورهای از جمله Apache و Nginxو … از FastCGI پشتیبانی می کنند FastCGI نیز از زبان های اسکریپتی زیادی از جمله PHP را پشتیبانی می کند. FastCGI برای بهبود CGI طراحی شد. مهم ترین عیب CGI کارایی بسیار پایین آن بخاطر اینکه هر بار نیاز به راه اندازی مجدد وب سرور و همچنین CGI از لحاظ امنیتی بسیار ضعیف بود که امروزه به به‌ندرتاستفاده می شود

 • Naxsi :

  Naxsi یک سیستم دروازه آتش متن باز با کارایی بالا و با قوانین نگهداری بسیار کم است عملکرد آن جلوگیری حملات به سمت وب سرور است. هدف این نرم افزار تحت وب کمک به امنیت صفحات وب از حملات SQL مخرب و CSS و CSRF و XSS و … است

 • MariaDB :

  MariaDB یک بانک اطلاعاتی متن باز از نوع بانک اطلاعاتی رابطه ای میباشد که برای دسترسی به داده های از زبان SQL استفاده می کند. MariaDB یکی از محبوب ترین بانک های اطلاعاتی سرور است که توسط تیم اصلی MySQL تولید شده است MariaDB به صورت رایگان و متن باز بوده است و درواقع انشعابی از MySQL است. کارایی بالای MariaDB باعث شده است جایگزینی مناسب برای MySQL شود چون بسیار سریع تر، گسترده و قوی است.

 • MemCache :

  درواقع Cache یک سیستم ذخیره اطلاعاتی موقت است که اسنادی که محیط اینترنت از جمله صفحات وب و عکس ها وب مبادله می شوند، را ذخیره می کند. سیستم Cache یک کپی از اسناد را که برای کاربر ارسال میشود را ذخیره خواهد کرد. این کار باعث خواهد شد پهنای باند شبکه همچنین بار گذاری اطلاعات از سرور ها و تاخیر درخواست ها کاهش پیدا کند.

 • PageSpeed :

  PageSpeed یک ابزار برای اندازه گیری کارایی یک صفحه وب روی تلفن همراه و کامپیوتر رو میزی است. Pagespeed همچنین به صورت یک ماژول بر روی وب سرور قرار می گیرد و وقتی درخواستی از سمت کاربر به سرور ارائه می شود بعد از اینکه وب سرور اطلاعات را می خواهد به سمت کاربر برگرداند PageSpeed این اطلاعات را دریافت می کندو با انجام عملیاتی خروجی به ما می دهد که بالاترین کارایی را دارد.

 • SSD Storage :

  استفاده از حافظه های مبتنی بر فلش در SSD ها باعث می شود تا زمان تاخیر به حداقل برسد و همچنین گرمای تولید شده کاهش یابد که تمامی این مسائل باعث کاهش مصرف انرژی و همچنین سبکتر شدن این حافظه ها نسبت به هارد دیسک ها می شود.

پلن های هاستینگ لینوکس ویژه دروپال

پلن ۱ پلن ۲ پلن ۳ پلن ۴ پلن ۵ پلن ۶ پلن ۷
فضا 500MB 1GB 2GB 3GB 4GB 5GB 10GB
پهنای باند 5GB 10GB 30GB 40GB 50GB 60GB 100GB
دامنه addon 1 2 3 4 6
دسترسی به Drush
تعداد ایمیل نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تعداد پارک دامین نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
FTP تعداد نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
کنترل پنل cPanel cPanel cPanel cPanel cPanel cPanel cPanel
انتقال رایگان
پشتیبانی ۲۴ ساعته
Memory Limit 256MB 384MB 512MB 1024MB 1.5GB 2GB 3GB
قیمت ماهیانه - - ۲۱۰،۰۰۰ ریال ۲۴۰،۰۰۰ ریال ۲۹۰،۰۰۰ ریال ۳۵۰،۰۰۰ ریال ۴۰۰،۰۰۰ ریال
قیمت ۶ ماهه - ۹۹۰،۰۰۰ ریال ۱،۱۶۰،۰۰۰ ریال ۱،۳۲۰،۰۰۰ ریال ۱،۶۰۰،۰۰۰ ریال ۱،۹۳۰،۰۰۰ ریال ۲،۲۰۰،۰۰۰ ریال
قیمت سالیانه ۱،۵۰۰،۰۰۰ ریال ۱،۸۰۰،۰۰۰ ریال ۲،۱۰۰،۰۰۰ ریال ۲،۴۰۰،۰۰۰ ریال ۲،۹۰۰،۰۰۰ ریال ۳،۵۰۰،۰۰۰ ریال ۴،۰۰۰،۰۰۰ ریال
سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

برای محصول حرفه‌ای خود از خدمات حرفه‌ای استفاده کنید.

تضمین پایداری بالا

ورژن دلخواه PHP

بر پایه کرنل ایمن CloudLinux

محافظت در برابر هرزنامه‌ها

دسترسی FTP

پهنای باند باکیفیت

with ♥ by